You are currently viewing Akademia E-Marketingu

Akademia E-Marketingu

Studia podyplomowe

Aktualizacja listopad 2023

Wystartowała IV już edycja moich studiów podyplomowych w Akademii Górnośląskiej w Katowicach. Rekrutacja jest otwarta cały czas. Do obecnej grupy można dołączyć teraz w listopadzie lub w nowym semestrze w marcu. Zapraszam

Wszystkie niezbędne informacje, program i sylwetki wykładowców znajdziecie na stronie: https://akademiaemarketingugwsh.pl

Aktualizacja sierpień 2022

W tej chwili trwają zapisy na IV edycję. Do tej pory mój kierunek z wynikiem bardzo dobrym ukończyło już ponad 50 słuchaczy. Wkrótce uruchomimy kolejną grupę w Katowicach i w Wiedniu. Zapraszam do zapisów. 

Wszystkie niezbędne informacje, program i sylwetki wykładowców znajdziecie na stronie: https://akademiaemarketingugwsh.pl

Aktualizacja luty 2020

Trwa pierwsza edycja studiów podyplomowych Akademia E-Marketingu. Jestem ich koordynatorem i wykładowcą. W czasie zjazdów mam przyjemność podzielić się z uczestnikami wiedzą i trendami dotyczącymi digital marketingu, tworzenia i optymalizacji stron www, oraz podstawami SEO. Zajęcia prowadzone są w sposób warsztatowy. Stawiamy przede wszystkim na praktykę. Wykładowcami są praktycy, certyfikowani trenerzy Google Ads, twórcy aplikacji, doradcy projektu Google Internetowe Rewolucje.

Odbyły się już 4 zjazdy, w czasie których poruszyliśmy zagadnienia związane z:

 • digital marketingiem
 • WordPressem
 • storytellingiem
 • content marketingiem
 • e-mail marketingiem
 • optymalizacją stron www

Każdy z uczestników posiada własną domenę internetową i hosting (Smarthost), szkielet własnej strony internetowej na WordPresie, konto do e-mail marketingu Freshmail, dostęp do narzędzia SEMSTORM. Wartość gratisów w tym momencie to conajmniej 1500 złotych.

W styczniu rozpoczęła się rekrutacja do kolejnej grupy, która ma szansę wystartować już w kwietniu. Zapraszam do zapisów! Do końca lutego można zaoszczędzić 15%

Zobacz szczegóły studiów

Już w najbliższą sobotę 26 października startują moje studia podyplomowe Akademia E-Marketingu w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Jak wiecie marketing internetowy to moje hobby. Od kilkunastu lat zagłębiam jego tajniki i śledzę trendy. Dwa lata temu pojawił się pomysł uruchomienia na uczelni studiów podyplomowych. Stworzyłem własny program zajęć ze szczególnym naciskiem na ich praktyczny wymiar. Każdy uczestnik studiów stworzy własną stronę internetową, nauczy się odpowiednio ją optymalizować, reklamować zarówno w wyszukiwarkach jak i social mediach. Uczestnicy zdobędą dawkę materiału moim zdaniem w zupełności wystarczającą do zdania egzaminów Dimaq.

Następnie przyszedł czas na rekrutację. Wprawdzie trwała aż dwa lata ale dzięki temu mogłem znaleźć partnerów i wykładowców gwarantujących wysoki poziom. Do współpracy zaprosiłem doradców i trenerów z projektu Google Internetowe Rewolucje oraz specjalistów z tak znanych narzędzi jak Salesmanago, Freshmail, Linkhouse.

Z mojej strony zaprezentuję uczestnikom zagadnienia związane z:

 • digital marketingiem danymi i trendami
 • strategiami marketingowymi
 • tworzeniem stron www w oparciu o WordPressa
 • optymalizacją stron www
 • podstawami SEO

Trzymajcie kciuki w wszystkich zainteresowanych zapraszam na kolejną edycję być może już w lutym.

Zobacz szczegóły studiów

Zapraszam na moje szkolenia z marketingu internetowego

szkolenie

Podstawy SEO

Zapraszam do KONTAKTU

Strategie marketingowe

Zapraszam do KONTAKTU