You are currently viewing Aktualności marzec 2020

Aktualności marzec 2020

Działamy on-line

W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem zmuszony zostałem do odwołania w miesiącu marcu 2020 wszystkich szkoleń otwartych i zajęć dla studentów studiów podyplomowych współorganizowanych przy współpracy z Górnośląską Wyższą Szkoła Handlową w Katowicach. Również szkolenia planowane w Strefie Dobry Start mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników zostają odwołane.

Konsultacje i szkolenia on-line

W związku z zaistniałą sytuacją przenoszę się do sieci. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na indywidualne konsultacje za pomocą Google Hangouts. Są one tak samo wartościowe jak spotkania osobiste. Osoby zainteresowane:

zapraszam do kontaktu.

W ramach usług on-line prowadzę również szkolenia z zarządzania zespołem i obsługi klienta. Wszystkie niezbędne materiały i testy wysyłam mailowo przed rozpoczęciem video rozmowy. Każde szkolenie jest nagrywane i zostaje udostępnione uczestnikom razem z prezentacją. 

Usługi marketingowe

Usługi marketingu internetowego świadczymy na bieżąco. Jedynie kontakt i raportowanie odbywa się on-line. Do kontaktu zapraszam osoby zainteresowane:

  • wsparciem w zakresie marketingu,
  • opracowania strategii działań w sieci,
  • tworzeniem i optymalizacją stron www,
  • płatnymi kampaniami w wyszukiwarkach
  • obsługą social – mediów

Jestem do dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 do 20:00.